Nasze marki

Od zawsze z najlepszymi

Parmax to firma produkująca drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, wykorzystująca najnowocześniejsze technologie, wyprzedzająca designerskie trendy i co najważniejsze, ciesząca się olbrzymim uznaniem wśród klientów. Swój prestiż zawdzięcza pedantycznej dbałości o najdrobniejsze detale i precyzje wykonania. Estetyczna elegancja przyciąga spojrzenia, lecz to, co niewidoczne dla oczu – trwałość, funkcjonalność, energooszczędność – jest równie istotne dla doświadczonych ekspertów, którzy nieustannie troszczą się o najwyższą jakość naszych produktów.

Firma Tarkett, założona w 1886 r., to światowy lider w przemyśle podłogowym. Dostarcza rozwiązania systemów podłogowych i nawierzchni sportowych architektom, specjalistom ds. obiektów, wykonawcom, dystrybutorom, monterom i użytkownikom końcowym. Tarkett dostarcza rozwiązań systemów podłogowych, które zaspokajają specyficzne potrzeby klienta. Każde rozwiązanie jest unikatowe i przyczynia się do poprawy jakości życia tych, którzy z nimi mieszkają, pracują lub na nich wypoczywają. Bogata oferta produktów obejmująca winyl, linoleum, laminat, drewno, nawierzchnie sportowe i akcesoria pozwala firmie Tarkett tworzyć we wszystkich zakątkach świata wyjątkowe doświadczenia z podłogami.

Leon jest firmą, która z sukcesem działa na polskim i zagranicznym rynku od 15 lat. Swoją rzetelnością, doświadczeniem i pracowitością osiągnęła pozycję wiodącego producenta ościeżnic aluminiowych, drzwi wykonanych z profili aluminiowych oraz przesuwnych systemów drzwiowych. Specyfiką firmy jest tworzenie wyrobów łączących aluminium, drewno i szkło, co w nowoczesny sposób pozwala kształtować przestrzenie mieszkalne i biurowe. Z pasją realizuje śmiałe autorskie pomysły podnoszące rangę firmy na rynku polskim i zagranicznym.

Villa Glass Studio działa w niszowym segmencie rynku, jakim jest szkło artystyczne, głównie fusing. Jest to wyjątkowa technologia pozwalająca na stapianie szkła na ręcznie rzeźbionych formach, dzięki czemu powstają trójwymiarowe elementy architektoniczne i dekoracyjne. W ten właśnie sposób nasi artyści plastycy tworzą nie tylko nieprzeciętne szklane drzwi, przeszklenia, obrazy, kabiny prysznicowe, a nawet parapety i umywalki, ale także unikatowe patery, salaterki oraz statuetki. Dogłębne poznanie szkła jako surowca pozwala na uzupełnienie oferty komplementarnymi wyrobami, takimi jak szklane drzwi piaskowane, lakierowane panele kuchenne, czy też całoszklane balustrady.

Beton Projekt, powstał z myślą o dostarczaniu niesztampowych rozwiązań wykańczania ścian, za pomocą niedocenianego dotychczas materiału, jakim jest Beton Architektoniczny.